TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Eri Sun Village

Destinácia: Grécko, Kréta, Hersonissos
Kód zájazdu: 990814
Cena od: 439 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

20.09.2019 8 dní Last Minute 439 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Hotel Eri Sun Village

detská postieľka doprava na pláž TV tobogán biliard volejbal bazén morská voda fitness centrum tenis aquapark internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km
Vzdialenosť od letiska: 25 km
Vzdialenosť od pláže: 1,5 km

Poloha a popis:
Starší rozľahlý hotelový komplex Eri Sun Village (predtým Aqua Sun Village) sa skladá z niekoľkých budov, ktoré sú rozmiestnené na kopci v pokojnejšej časti rušného letoviska Hersonissos. Pláž je vzdialená cca 1,5 km, ale vďaka svojej polohe je odtiaľto nádherný panoramatický výhľad na celé letovisko a pobrežie Stredozemného mora. Hotel ponúka službu shuttle busu, ktorý Vás odvezie k pláži v dohodnuté časy. Centrum letoviska Hersonissos sa nachádza cca 1 km od hotelového komplexu. Vzdialenosť od letiska v Heraklione je 25 km. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi, pretože má zázemie šmýkačiek, tobogánu, detských bazénov a detského ihriska. Seniori a mamičky s kočíkmi musí počítať s tým, že vzhľadom k polohe na kopci je cesta do / z hotela prechádzka športovejšieho rázu. Oficiálna kategória hotela je 4 *, predajné je 3 *. Pre klientov je zabezpečený transfer do hotela Aquapark Eri Beach trikrát denne v časoch 10:00 hod, 12:00 hod a 18:00 hod. Klienti môžu v hoteli Aquapark Eri Beach využívať služby all inclusive a lehátka pri bazéne a na pláži. Zmena časov transferu vyhradená.

Vybavenie hotela:
- vstupná hala s 24-hodinovou recepciou - 3 vonkajšie bazény so slanou vodou - 2 oddelené detské bazény vrátane šmýkačiek a tobogánu - klimatizovaná reštaurácia s balkónom - lobby bar - 2 bary pri bazéne - 2 tenisové kurty - ihrisko na volejbal - biliard (za poplatok) - mini market - TV miestnosť - Wi-Fi v lobby (zdarma) Shuttle bus vyráža z hotela v 10:00, 12:00, 14:00 a 18:00 hod.

Vybavenie izby:
zba STANDARD pre 1 - 3 osoby je vybavená vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, fénom, WC), klimatizáciu (za poplatok, júl, august je klimatizácia v cene), telefónom, SAT / TV, chladnička, trezor (za poplatok ) a balkónom či terasou s výhľadom buď na more (za príplatok), do záhrady a okolia alebo na bazén. Izba pre rodiny 2 + 2 (2 dospelí + 2 deti) - má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fén, WC), klimatizáciu (za poplatok, júl, august je klimatizácia v cene), SAT / TV, telefón, chladničku, trezor (za poplatok), balkón alebo terasu s výhľadom na bazén, záhradu, okolie alebo na more (na spätné potvrdenie za príplatok). Prístelka je len pre deti a je formou poschodovej postele. Vzhľadom k rôznemu veku jednotlivých budov sa izby môžu od vyobrazených informačných fotografií líšiť, napr. farebným prevedením či štýlom nábytku. Vybavenie majú však všetky izby podľa uvedeného popisu. Oficiálna kategória hotela je 4 *, predajné je 3 *.

Stravovanie:
All inclusive zahŕňa raňajky (07: 15-10: 00), obedy (12: 30-14: 00) a večere (18: 30-21: 00) formou bufetu vrátane rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby (10: 00- 21:00). Ďalej ľahké občerstvenie počas dňa (zákusky, káva). Vzhľadom k veľkosti komplexu a jeho rôzne obsadenosti je servírovanie nápojov na všetkých 3 baroch v rámci all inclusive regulované hotelom - väčšinou je barom pre all inclusive určený len bar pri bazéne. K večeri je požadované vhodné formálne oblečenie, dlhé nohavice u mužov. Zmena zloženia a služieb programu all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž se nachází je v areálu Star Beach Hersonissos, kde je pláž i atrakce za poplatek. Další pláže jsou možné v samotném letovisku Hersonissos, kde je plážový servis také za poplatek.

Šport a zábava:
Prednosťou hotelového komplexu sú šmýkalky a tobogán (zdarma). Ďalej sú hoťom k dizpozícii vonkajšie bazény (slaná voda), bazény pre deti, detské ihrisko, fitness, stolný tenis, dva tenisové kurty, billiard (za poplatok) a volejbal. Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive získate po príjazde do hotelu.


Pre deti:
2 detské bazény, šmýkalky a tobogány, detské ihrisko, animačné programy pre deti (v závislosti na počasí a účasti), detská postielka na vyžiadanie (zdarma).  


Služby v cene:
Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži pro hotelem Aquapark Eri Beach.

Služby za poplatok:
Klimatizácia za poplatok 21€/týždeň (júl, august v cene), sejf, billiard. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platia, získate po príjazde do hotelu.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína.

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku. 

Dostupné výlety