TEL: 041 562 14 78, 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Mutlu Beach

Destinácia: Turecko, Fethiye, Fethiya
Kód zájazdu: 984645
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Mutlu Beach

TV práčovňa, čistiareň masáž parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 6 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha:
Hotel je situovaný priamo na pláži a ponúka očarujúci výhľad na záliv Fethiye a na západ slnka nad plážou Calis. V blízkosti sa nachádzajú piesočnaté, kamienkové a skalnaté pláže. Centrum a mnohé turistické atrakcie, ako napríklad hrad alebo múzeum Fethiye sú vzdialené 6 km.


Služby hotela:
24-hod. recepcia, parkovisko, wi-fi pripojenie vo verejných priestoroch, vonkajší bazén, ležadlá, slnečníky, detské ihrisko, TV miestnosť, klimatizácia vo verejných priestoroch, kaviareň, bar, reštaurácia, nefajčiarska zóna, zmenáreň, výťah, záhrada, za príplatok: hotelová služba, práčovňa, hotelový trezor, masáže.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové, trojlôžkové izby.
Vybavenie izieb zahŕňa: klimatizáciu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou, sušič vlasov, manželskú posteľ, balkón s výhľadom na more, telefón, TV, minibar, chladničku.

Stravovanie:
Možnosti stravovania: raňajky, obedy, večere.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa:
Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnú batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporúčaný príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!