TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Vigo

Destinácia: Bulharsko, Nesebar
Kód zájazdu: 982870
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Vigo

detská postieľka TV kozmetický salón solárium kaderníctvo wellness, spa fitness centrum parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 800 m
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Popis a poloha:
Hotel Vigo je obkolesený nádhernou bulharskou prírodou ale aj príjemným ruchom rezortu Nesebar. Hotel sa nachádza 400 metrov od piesočnatej pláže. Historická časť mesta sa nachádza 800 metrov od hotela a môžete tam navštíviť a vidieť niekoľko historických a kultúrnych pamiatok.

Vybavenie hotela:
Hotel Vigo vo svojom areáli má pre Vás pripravené množstvo aktivít a služieb. Oddýchnuť si môžete na slnečnej terase, v záhrade alebo v bazéne.. Za poplatok môžete navštíviť a vyskúšať nasledovné: fitness centrum, wellness centrum, kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, solárium a rôzne kúpele. Na nepretržite otvorenej recepcií je pre Vás otvorená aj zmenáreň a taktiež aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. Pre deti je tu pripravené priestranné ihrisko. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku, avšak pripojenie na izbe je už spoplatnené. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela, ktoré je taktiež spoplatnené.

Vybavenie izby:
Príjemne zariadené izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom, z ktorého máte výhľad na more alebo okolie hotela. Na chodbe sa nachádza žehlička, ktorú si môžete zapožičať. K zapožičaniu je Vám k dispozícií aj detská postieľka. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie:
V reštaurácií sú pre Vás prichystané jedlá z tradičnej bulharskej kuchyne ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne. V hoteli sa nachádza aj pool bar, kde Vám namiešajú len tie najlepšie letné nápoje.