TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Apartmány Dida, Sava, Samuel, Afrodita

Afrodita Afrodita Afrodita Dida Dida Dida Samuel Samuel Samuel Sava Sava Sava Sava
Destinácia: Bulharsko, Pomorie
Kód zájazdu: 978453
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Dida, Sava, Samuel, Afrodita

TV internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od pláže: 80 m

Poloha a popis:

Apartmány a štúdia sa nachádzajú v rodinných domoch v tichých uličkách v starej časti letoviska Pomorie. Od pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do mora sú vzdialené od 80 do 200 metrov a od centra letoviska 300 metrov. Niektoré domy ponúkajú možnosť posedenia, v príjemnej domácej atmosfére. Ideálne pre ničím nerušenú dovolenku a odpočinok. Všetky domy majú Wi-Fi pripojenie.

Ubytovanie:

Dom Dida: V 200 metrov od pláže vzdialenom rodinnom dome, sa nachádzajú štúdiá pre 2 až 4 osoby v ktoré sa skladajú z 2 pevný lôžok, 3 a 4 lôžko je rozťahovací gauč. Súčasťou štúdia je kuchyňa so základným vybavením, chladnička, TV/SAT, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizácia je za poplatok. Wi-fi pripojenie zdarma.
Maximálne obsadenie:  Dospelí + deti + infanti: štúdio pre 4 osoby: 3+1+0.   

Dom Sava: V 200 metrov od pláže vzdialenom rodinnom dome, sa nachádza štúdio pre 2 až 3 osoby v ktoré disponuje tromi pevnými lôžkami. K dispozícii je kuchyňa so základným vybavením, chladnička, TV/SAT, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizáciu je možné doobjednať za poplatok. Wi-fi pripojenie zdarma.
Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti: štúdio pre 3 osoby: 3+0+1.      

Dom Samuel: Dom sa nachádza 200 metrov od pláže. Ubytovanie je v apartmánoch 2+2, ktoré sa skladajú z 2-lôžkovej spálne(možnosť dodatočného 5 lôžka pre dieťa do 11,99 r.), z obývačky kde sa nachádza rozťahovací gauč pre 2 osoby. Súčasťou apartmánu je kuchyňa so základným vybavením, chladnička, TV/SAT, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizácia je v cene ubytovania. Wi-fi pripojenie zdarma.
Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti: apartmán 2+2: 4+1+0.       

Dom Afrodita: Dom sa nachádza 200 metrov od pláže a 100 metrov od centra letoviska. Ubytovanie je v apartmánoch 2+2+2, ktoré sa skladajú z dvoch 2-lôžkových spální, z obývačky ktorej súčasťou je rozťahovací gauč pre 2 osoby a kuchyňa so základným vybavením. K dispozícii je chladnička, TV/SAT, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizácia je za poplatok. Wi-fi pripojenie zdarma.
Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti: apartmán 2+2+2: 6+0+1.  

Stravovanie: 

Samostatné v štúdiách a apartmánoch. Stravovanie v reštauráciách v letovisku, za prijateľné ceny. Možnost doobjednať polpenziu.

Pláž: 

Piesočnatá s pozvoľným vstupom vhodná pre deti. Možnosť prenajať lehátka a slnečníky.

Naše hodnotenie:

Útulne zariadené štúdiá a apartmány v rodinných domoch. Milí domáci, ktorí splnia každé želanie. Vhodné pre všetky kategórie klientov ktorí obľubujú priateľskú a domácku atmosféru v príjemnom obľúbenom letovisku.cena zahŕňa: ubytovanie podľa počtu nocľahov na osobu, posteľnú bielizeň, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH;

cena nezahŕňa: hygienické potreby, uteráky. 

povinné príplatky: autobusová doprava: 115 €/osoba, jednosmerná doprava: 106 €/osoba, komunálna taxa: 12,50 €/osoba/pobyt.   

príplatok za 1/1 štúdio a za štúdio a apart. na vyžiadanie: + 70% z ceny ubytovania, štúdia a apart. na vyziadanie: možný príplatok až 20% k cene ubytovania,

príplatok za nástupné miesto: nástupné miesta: NR, NZ, KN bez príplatku, nástupné miesta: ZA, MT, RK, BB, ZV, ZH, PB, TN, PN, TT  12 €/osoba.  

nepovinné príplatky: miestenka: 5 €/osoba, raňajky dospelý 9 nocí / 108.- EUR,  dieťa 2-11,99 r. 9 nocí / 72.-EUR, klimatizácia: 54 €/apart./štúdio pobyt,   (v apart. Samuel klimatizácia zdarma). 

individuálna doprava: možný príplatok až 20% k cene ubytovania.  

odporúčaný príplatok: komplexné cestovné poistenie: 2 €/deň;  

zvýhodnená cena: skupina nad 30 osôb: cena a zľava dohodou.