TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Alkion Sidari

Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari Hotel Alkion Sidari - letecký zájazd - Korfu, Sidari
Destinácia: Grécko, Korfu, Sidari
Kód zájazdu: 956412
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Alkion Sidari

TV biliard večerný program internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od letiska: 40 km
Vzdialenosť od pláže: 150 m
Rýchly popis:
Menší hotelový komplex s veľmi peknou piesočnatou plážou a s príjemnou atmosférou sa nachádza neďaleko centra vyhľadávaného strediska Sidari. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie, odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajú zábavu, nákupy a čulý nočný život.

Poloha:
150 m od pláže, 300 m od centra strediska Sidari a 40 km od letiska.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV, zmenáreň, internetový kútik, výťah, reštaurácia, rozľahlý bazén s oddelenou detskou časťou a s peknou slnečnou terasou (ležadlá a slnečníky zdarma), bar pri bazéne, Wi-Fi v celom objekte zdarma. V hoteli sa vo večerných hodinách pravidelne organizuje zábavný program.

Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, chladničkou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou.

Stravovanie:
polpenzia – raňajky kontinentálne formou bufetu, večere formou bufetu.

Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), široká paleta vodných športov (za poplatok).

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie s polpenziou, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava, Košice - Korfu - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 255 EUR pre dieťa 2-12 rokov na prístelke.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 185 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, pobytová taxa 1,50 EUR/izba/deň (platba na mieste), palivový príplatok 20,- EUR/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:
KORFU
Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.

SIDARI
Sidari leží v oblasti s nádhernými plážami a je veľmi živé stredisko s množstvom obchodíkov, barov, kaviarní, reštaurácií a hudobných klubov. Zamilované páry bude iste zaujímať legenda o miestnom Kanále lásky (Canal d‘Amour). Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 10 min.

Fakultatívne výlety:


Klasický okruh ostrovom –  okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa. 

Aqualand –  jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých. 
Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga –  plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba do mesta Parga, prehliadka mesta, návšteva stredovekého hradu, kúpanie a nákup suvenírov. 
Výlet do mesta Korfu –  prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja). 
Albánsko –  plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.