TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Novoročné výpredaje v Parndorf a Primark

Destinácia: Rakúsko
Kód zájazdu: 932097
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Jednodňové zájazdy
Nákupy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Popis:


Neuveriteľné, obrovské výpredaje pre celú rodinu v Primark, iba kúsok od slovenských hraníc a Lavender Tour je pritom.

Pridáte sa?


Medzinárodne známa obchodná značka Primark je v našich končinách známa hlavne veľkými reklamnými kampaňami a výpredajmi, ktoré odštartovali v Londýne. Máme pre vás ale dobrú správu, keďže tento obchodný reťazec otvoril svoju pobočku aj pár kilometrov od Viedne a my, Lavender Tour, si nemôžeme nechať utiecť túto jedinečnú príležitosť.

Pozývame vás na nezabudnuteľný deň v nákupnom centre pri Viedni – Shopping City Süd, v ktorom si aj tá najnáročnejšia, skutočná nákupná maniačka príde na svoje.

SCS a hlavne Primark sa preslávili svojimi obrovskými výpredajmi, ktoré prebiehajú dvakrát do roka a toto je jeden z nich. Víkend, kedy za pár eur dokážete vymeniť celý svoj šatník a naplniť ho najnovšími modelmi svetových značiek.

Máte pocit, že to je málo?

Po návšteve SCS sa cestou domov zastavíme v ďalšom nákupnom centre z druhej strany Viedne, Parndorf, kde môžeme v divokých nákupoch pokračovať. Ale milé dámy, čo by to bolo za deň s Lavender Tour, keby sme si neužili aj levanduľový obchodík práve v tomto nákupnom centre a nepokochali sa krásnou vôňou levandule, prípadne si neurobili radosť malým darčekom zo širokej ponuky levanduľových produktov. Prezradíme vám ešte jedno tajomstvo. V tomto obchodíku nás čaká ochutnávka levanduľového vína, ktorú mate samozrejme v cene zájazdu, ako odmenu za skutočne akčný, nákupný deň.Cena zahŕňa:

Doprava
Úvodné občerstvenie
Povinné zákonné poistenie CK
Sprievodca CK
Vstupy na sprievodné podujatia


Cena nezahŕňa:

Cestovné poistenie - 2,05€
Miestenka - 4,50€

Sedenie v prvej polovici autobusu - 2,00€