TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Villa Grossglockner

Destinácia: Rakúsko, Korutánsko, Heiligenblut
Kód zájazdu: 922922
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Lyžiarske zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villa Grossglockner

TV lyžiareň, úschovňa lyží solárium sauna parkovisko internet, WiFi
Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od zjazdovky: 2 km
Vzdialenosť od skibusu: 700 m

Popis:

Villa Grossglockner sa nachádza na tichom a slnečnom mieste v nadmorskej výške  1 400 m.n.m. s výhľadom na najvyšší vrch Rakúska – Grossglockner (3 798 m.n.m.)  Zastávka na skibus sa nachádza cca 700 m, centrum mestečka Heiligenblut a údolná stanica kabínkovej lanovky Rossbach cca 2 km.

Vybavenie:
Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie, lyžiareň, internetové pripojenie, fínska sauna, infra sauna, solárium, relax zóna.

Ubytovanie:
Samotná villa prešla rekonštrukciou v roku 2014 a ponúka ubytovanie v piatich apartmánoch s kapacitou pre 2 až 10 osôb.

Apartmán č.1
Apartmán o rozlohe 40 m2 sa nachádza na prízemí a ponúka ubytovanie pre 4-5 osôb. K dispozícii je obývacia miestnosť, rozkladací gauč (možnosť prístelky), 1 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou a jednolôžkom, SAT-TV, Wi-Fi, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou.  

Apartmán č.2
Apartmán o rozlohe 57 m2 sa nachádza na prízemí a ponúka ubytovanie pre 2-4 osoby. K dispozícii je obývacia miestnosť, rozkladací gauč (možnosť prístelky), 1 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou, SAT-TV, Wi-Fi, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou, terasa.  

Apartmán č.3
Apartmán o rozlohe 145 m2 sa nachádza na 1.poschodí a ponúka ubytovanie pre 8-10 osôb. K dispozícii je obývacia miestnosť, rozkladací gauč (možnosť prístelky), 4 x dvojlôžková izba, SAT-TV, Wi-Fi, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou, terasa.  

Apartmán č.4
Apartmán o rozlohe 60 m2 sa nachádza na 1.poschodí a ponúka ubytovanie pre 4 osoby. K dispozícii je obývacia miestnosť, rozkladací gauč (možnosť prístelky), 1 x dvojlôžková izba, 1 x jednolôžková izba s možnosťou prístelky, SAT-TV, Wi-Fi, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou, terasa.  

Apartmán č.5
Apartmán o rozlohe 70 m2 sa nachádza na 1.poschodí a ponúka ubytovanie pre 4 osoby. K dispozícii je obývacia miestnosť, rozkladací gauč (možnosť prístelky), 2 x dvojlôžková izba, , SAT-TV, Wi-Fi, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou, terasa.Cena zahŕňa:

ubytovanie v apartmáne / noc (minimálny počet 4 noci)

spotreba energií, posteľné prádlo, uteráky

poistenie insolventnosti CK


Cena nezahŕňa:

pobytovú taxu 2,15 EUR osoba staršia ako 16 rokov / noc

poistenie UNION šport-risk 4 EUR osoba / deň

záverečné upratovanie:

50 EUR apartmán č.1 a č.2 / pobyt

90 EUR apartmán č.3 / pobyt

70 EUR apartmán č.4 / pobyt

80 EUR apartmán č.5 / pobyt