TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Lyžiarsky zájazd v stredisku Rakúsko - Gastein

Destinácia: Rakúsko, Salzbursko, Gasteinertal
Kód zájazdu: 920461
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Lyžiarske zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

TV sauna wellness, spa internet, WiFi

Gastein
Gasteinertal má pre každý stupeň náročnosti pripravenú tú správnu zjazdovku: 4 rozsiahle lyžiarske strediská až do nadmorskej výšky 2.700 m n.m., k tomu svahy s hlbokým snehom, zjazdovky s bubnami, karvingové trate a freeriding prinášajú pestrosť pre vašu lyžiarsku dovolenku. Optimálne nadmorské výšky a výkonné zasnežovacie zariadenia sú zárukou vysokej snehovej pokrývky od konca novembra do konca apríla. Vysoký podiel kabínových lanoviek a moderných sedačkových lanoviek zas zaisťuje pohodlnú prepravu. Celkovo je k dispozícii 101 km zjazdoviek, pri použití skipasu Ski Amadé viac ako 1000 km zjazdoviek. Ďalšou mimoriadnou atrakciou je 140 m dlhý visutý most pri Stubnerkogel, ktorý sa nachádza vo výške 28 metrov nad priepasťou. Pre najmenších je určené lyžiarske centrum Angertal , nakoľko sa tu na ploche 8.000 m2 rozprestiera detský park vrátane detskej jedálne a herne pre rodiny s deťmi. K dispozícii je aj večerné lyžovanie a vyše 100 km čiastočne osvetlených tratí pre vyznávačov klasického bežeckého lyžovania.


Program:

1. deň odchod zo Žiliny v raňajších hodinách (ubytovanie, večera)

2. - 4. deň 3 dni lyžovačka + voľný program (raňajky a večere)

5. deň po raňajkách odchod na Slovensko


Ubytovanie:

v Smart hoteli Dorfgastein 3* priamo v centre mestečka Dorfgastein (len 300 m od zjazdoviek). K dispozícii sú 2-posteľové izby s možnosťou prístelky a 1-posteľové izby v obmedzenom počte. Každá z izieb má kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, TV, telefón, balkón a bezplatné internetové pripojenie. V cene je zahrnuté používanie wellness (fínska sauna, parný kúpeľ, infrakabína a oddychová zóna).


Stravovanie:

bufetové raňajky, 3-chodové večere s možnosťou výberu + šaláty formou bufetu.Cena zahŕňa:

4 x ubytovanie s polpenziou, 3-dňový skipas Ski Amadé, doprava lux. autobusom zn. IVECO Magelys Pro, poistenie šport-risk, sprievodca, DPHCena zahŕňa:

4 x ubytovanie s polpenziou, 3-dňový skipas Ski Amadé, doprava lux. autobusom zn. IVECO Magelys Pro, poistenie šport-risk, sprievodca, DPH

Gastein