TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Zum Hirschen

Destinácia: Rakúsko, Rakúske Alpy, Langenfeld
Kód zájazdu: 920454
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Lyžiarske zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Zum Hirschen

TV solárium sauna wellness, spa internet, WiFi trezor
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od zjazdovky: 13 km
Vzdialenosť od skibusu: 0 m

Popis:

Rodinný hotel ktorý sa nachádza v centre mestečka Langenfeld len 13 km od lyžiarskeho strediska SOLDEN. Zastávka na bezplatný skibus sa nachádza priamo pred hotelom. Skibus premáva v 10 minútových intervaloch. Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí (sobota – sobota).


Vybavenie hotela:

Pre hostí je k dispozícii možnosť využívania hotelového wellness (sauna, parný kúpeľ, solárium a relaxačná zóna). Len 300 m od hotela sa nachádza relaxačné centrum Aqua Dome (klienti hotela zum Hirschen majú zľavu 10%).


Ubytovanie:

K dispozícii sú 2-posteľové izby s prístelkou. Každá z izieb má kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, TV, telefón, trezor a bezplatné internetové pripojenie. Rodinné izby na vyžiadanie.


Stravovanie:

Stravovacie služby sú vo forme polpenzie. Bohaté raňajkové bufety a a la carte večere vrátane šalátového bufetu (1-krát v týždni bufet s tradičnými Otztálskými špecialitami a zmrzlinový bufet).    


Sőlden
Miesto svetových pohárov Sölden (1 377 m n m), ležiace v centre Ötztalu je jedným z najznámejších lyžiarskych a snowboardových stredísk Európy a zároveň legendárnou metropolou tradičnej zábavy apres ski. Lyžiarsku oblasť (1 350 - 3 340 m n m) tvoria známe ľadovce Rettenbach a Tiefenbach, ako aj lyžiarsky areál Giggijoch-Gaislachkogel. Tieto sú vzájomne prepojené lanovkou a umožňujú tak prístup k neskutočným 144 kilometrom zjazdoviek. Preslávené Big 3 - tri trojtisícovky uprostred lyžiarskej oblasti Sölden ponúkajú okrem iného vyhliadkovú plošinu s panoramatickým výhľadom na hornatú krajinu, pri ktorom sa nejednému nadšencovi zimných športov zatají dych. Popoludní a vo večerných hodinách je zase na pláne zábava na horských chatách v lyžiarskom stredisku, kde sa nudiť určite nebudete. Sölden okrem toho disponuje kvalitnou turistickou infraštruktúrou, ktorá Vám splní každé želanie. Početné obchody nachádzajúce sa pozdĺž hlavnej ulice v centre lákajú k nákupom a bezcieľnym prechádzkam. A v neposlednom rade Aqua Dome v Längenfelde poskytujúci priestor na zotavenie a relaxáciu – na tomto mieste Vám bude splnené každé želanie! Viac info na www.soelden.com  V cene:

ubytovanie pre 1 osobu / noc s polpenziou, welcome drink, parkovné, wellnes, poistenie insolventnosti CK

Príplatky:
juniorsuite, apartmán a jednolôžková izba 8 EUR osoba / noc

Nepovinné príplatky:
poistenie šport – risk 4 EUR osoba / deň