TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Augarten

Destinácia: Rakúsko, Rakúske Alpy, Stubai
Kód zájazdu: 919377
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Lyžiarske zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Augarten

TV jacuzzi, vírivka sauna wellness, spa internet, WiFi chladnička,minibar trezor
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od skibusu: 40 m

Popis:

Hotel Augarten sa nacháza priamo v centre mestečka Neustift len 2 min. chôdze od údolnej stanice Elferlift a 15 km od údolnej stanice kabínkovej lanovky Mutterberg na ľadovec Stubai). Zastávka na skibus sa nachádza 40 m od hotela. 


Vybavenie hotela:

Pre hotelových hostí je k dispozícii wellnes ktoré pozostáva z fínskej sauny, bylinkovej sauny, parného kúpeľa, infračervenej kabíny, whirlpool a relaxačnej miestnosti.


Ubytovanie:

Hotel ponúka kvalitné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a rodinných izbách. Každá z izieb je vybavená kúpeľňou, WC, telefónom, trezorom a balkónom.


Dvojlôžková izba Brunelle pre 2-3 osoby o rozlohe 29 m2 je zariadená v tradičnom tirolskom štýle s kúpeľňou, fénom, TV, telefónom, chladničkou, internetovým pripojením a balkónom.

Dvojlôžková izba Steinrosl (nový typ izieb od leta 2017) pre 2 osoby o rozlohe 25 m2 je vybavená kúpeľňou, fénom, TV, telefónom, chladničkou, internetovým pripojením a balkónom.
Dvojlôžková izba Arnika (nový typ izieb od leta 2017) pre 2-3 osoby o rozlohe 29 m2 je vybavená manželskou posteľou, sedením so SAT TV, trezorom, chladničkou, kúpeľňou s toaletou, balkónom a WiFi pripojením.
Rodinná izba Enzian pre 2-4 osoby o rozlohe 35 m2 je priestrannou izbou s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom, kúpeľňou, fénom, TV, telefónom, chladničkou, internetovým pripojením a balkónom.
Junior suite Almrose (nový typ izieb od leta 2017) pre 2-4 osoby o rozlohe 35 m2 je zariadená v modernom alpskom štýle a pozostáva z manželskej postele, poschodovej postele, sedením so SAT TV, trezorom, chladničkou, kúpeľňou s toaletou, balkónom a WiFi pripojením.
Rodinná izba Edelweiss (nový typ izieb od leta 2017) pre 2-4 osôb o rozlohe 40 m2, obývacia izba s priestorom na spanie (poschodová posteľ), 1 oddelená spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa/WC, fén, TV, telefón, trezor, sedací kútik, chladnička, balkón.
Izba typu Gartensuite pre max 5 osôb o rozlohe 70 m2 sa nachádza na prízemí a pozostáva z dvoch samostatných spální pre 2 osoby (1 x manželská posteľ a 2 x samostatné jednolôžko), rozkladací gauč, 2 x kúpeľňa, 1 x toaleta, SAT-TV, priestranná terasa s výhľadom na hotelovú záhradu. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie.
Rodinná izba Silberdistel pre 2-5 osôb o rozlohe 40 m2 pozostáva z oddelenej spálne pre 2 osoby (manželská posteľ), rozkladací gauč pre 3 osoby (deti), rohové sedenie, SAT-TV, trezor, kúpeľňa s toaletou a WiFi pripojenie. Izba je bez balkóna.


Stravovanie:

Stravovacie služby sú ponúkané formou polpenzie. Raňajky tvoria bohatý bufet plný tradičných domácich surovín. V čase od 15:00 do 17:00 hod. je prichystané ľahké občerstvenie formou koláčov ktoré sú servírované v zimnej záhrade hotela. Večere pozostávajú z piatich chodov s možnosťou výberu a k dispozícii je aj šalátový bufet.V cene:
ubytovanie s polpenziou osoba / noc, využívanie hotelového wellness

Príplatky:
miestna daň 2,80 EUR osoba staršia ako 15 r. / noc

Nepovinné príplatky:
poistenie šport-risk 4 EUR osoba/deň, župan 5 EUR / počas celej dĺžky pobytu