TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Aphrodite

Destinácia: Bulharsko, Nesebar
Kód zájazdu: 851723
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Aphrodite

TV masáž sauna fitness centrum aquapark parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis a poloha:
Hotel Aphrodite je skvelým výberom pre Vašu dovolenku. Nachádza sa priamo na piesočnatej pláži rezortu Nessebar. Blízko hotela sa nachádza zastávka autobusu, ktorá Vás zavedie na Slnečné pobrežie alebo do aquaparku.

Vybavenie hotela:
Plážový hotel Aphrodite má pre svojich zákazníkov nepretržite otvorenú recepciu. Oddýchnuť si môžete na slnečnej terase, v záhrade alebo pri bazéne. K dispozícií Vám je aj fitness centrum a nájdete tu taktiež aj zmenáreň. Za poplatok si môžete dopriať saunu alebo masáž. Pre deti je tu prichystané detské ihrisko. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli dostupné bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku bezplatne.

Vybavenie izby:
Izby sú v hoteli vybavené TV, telefónom, minibarom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na more. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie:
V hotelovej a la carte reštaurácií pre Vás každý deň pripravia rôzne špeciality z tradičnej bulharskej alebo medzinárodnej kuchyne.