TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Keukenhof - festival kvetín

Destinácia: Holandsko
Kód zájazdu: 678297
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

PROGRAM

1. DEŇ

Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách. Nočný tranzit do Holandska.

2. DEŇ

V ranných hodinách príchod do Amsterdamu. Prehliadka mesta: kostol sv. Mikuláša (miesto modlitieb námorníkov, ktorí vyrážali na more), hlavné námestie Dam, prechádzka uličkami pomedzi grachty. Navštívite najstaršiu brusiareň diamantov v Európe, kde si samozrejme budete môcť nejaký kúpiť. V popoludňajších hodinách návšteva múzea Rijksmuseum, kde sa zoznámite s tvorbou holandských maliarov ako Rembrandt či Rubens. Presun na ubytovanie, nocľah.

3. DEŇ

Raňajky. V dopoludňajších hodinách návšteva kvetinových záhrad, najväčšia svetová výstava kvetín Keukenhof. Uvidíte nespočetné množstvo druhov tulipánov v rôznych farbách, s množstvom iných kvetín a rastlín. Popoludní návšteva ob-ľúbeného letoviska Scheveningen, letné sídlo kráľovskej rodiny, kde sa nadýchnete vône severného mora. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. DEŇ

Po raňajkách návšteva živého skanzenu Zaanse Schan, kde budete svedkami výroby drevákov, syra Gouda či modro-bielej keramiky. Pozriete sa aj do vnútra pravého veterného mlyna. V popoludňajších hodinách návrat do Amsterdamu, individuálne voľno. Fakultatívne možnosť plavby po grachtoch, kde spoznáte mesto z úplne z inej perspektívy. Tiež navštívite miesto, kde samozrejmosťou skoro každého turistu je slávna „štvrť červených svetiel“. Po tomto zážitku sa s mestom rozlúčite a vyrazíte domov.

5. DEŇ

Návrat na Slovensko


CENA OBSAHUJE:
doprava autobusom
2x ubytovanie s raňajkami
služby sprievodcu CK
poistenie CK proti insolventnosti


CENA NEOBSAHUJE:
komplex. cestovné poistenie 2 € os. /deň
vstupy a ďalšie služby mimo program

CK si v prípade nutnosti vyhradzuje právo zmeny trasy a poradia programu pri zachovaní obsahu zájazdu, prípadne iným dopravným prostriedkom počas prehliadky miest. Pre realizáciu zájazdu pri zachovaní ceny zájazdu je nevyhnutných najmenej 40 účastníkov.