TEL: 0908 911 486, 041 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 OTVÁRACIE HODINY

Pondelok:   09:00 - 16:30 hod.
Utorok:       09:00 - 16:30 hod.
Streda:       09:00 - 16:30 hod.
Štvrtok:      09:00 - 16:30 hod.
Piatok:       09:00 - 16:30 hod.
Sobota:     ZATVORENÉ
Nedeľa:     ZATVORENÉ

Cestovná kancelária 
Selinan s.r.o
Burianova medzierka 4 
010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 316 02 916
Tel.: 041 562 07 89
        0908 911 486
E-mail: selinan@selinan.sk

Číslo účtu: VÚB, a.s. 
IBAN: Sk 53 0200 0000 0020  1304 8432
BIC: SUBASKBX

 

Leopard Beach Resort & Spa

Destinácia: Keňa, Pobrežná provincia, Diani beach
Kód zájazdu: 1172685
Cena od: 939 €
Príplatky od: 310 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie

Výber termínu

02.12.2022 9 dní Last Minute 939 € +310 € odlet: Viedeň letecká
09.12.2022 9 dní Last Minute 939 € +310 € odlet: Viedeň letecká
16.12.2022 9 dní Last Minute 939 € +310 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: VIEDEŇ - MOMBASA
Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

2: PRÍLET DO MOMBASY
Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupom
transfer letisko – hotel - letisko
7 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive.
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 299,- EUR
vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese )
fakultatívne výlety a safari
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Leopard Beach Resort & Spa

TV práčovňa, čistiareň lekárska služba kozmetický salón kaderníctvo katamarán potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie biliard konferenčná miestnosť volejbal wellness, spa fitness centrum golfové ihrisko animačný program stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž stráženie detí detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:
zrekonštruovaný, kvalitný, príjemný hotel, so 158 izbami, vhodný pre veľmi náročných klientov, sa nachádza priamo pri pláži, cca 1 hod jazdy od letiska v Mombase v stredisku Diani. Je obklopený krásnym prostredím a nádhernou tropickou záhradou. Hotel ponúka ubytovanie rôznych kategórií, od izieb v hlavných budovách umiestnených v záhrade až po privátne vily ležiace na koralových útesoch nad oceánom.

Vybavenie:
4 reštaurácie a 4 bary, konferenčná miestnosť, obchod, bazén so zabudovaným detským bazénom, za poplatok: kúpeľné centrum s ďalším bazénom, kozmetické a kadernícke služby, internet, práčovňa, lekár na telefón, turistické centrum s ponukou výletov, stráženie detí.

Vybavenie izieb:

Standard, Garden View Superior a Seafacing Superior (v poschodových pavilónoch v záhrade)
kúpeľňa s WC a bidetom, klimatizácia, SAT-TV, telefón, elektronický trezor, sušič vlasov, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, balkón. 
Maximálne 3 osoby na izbe.

Izby Standard Garden sú umiestnené na poschodí. Za príplatok možné izby typu Superior, ktoré sú umiestnené na prízemí, majú väčšiu rozlohu, župany, výhľad na more (môže byť zatienený vegetáciou v záhrade), na terase slnečník a ležadlá.

Chui Class Cottage (samostatné bungalovy na útese nad oceánom)
kúpeľňa s WC a bidetom, klimatizácia, SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor za poplatok, sušič vlasov, župany, minibar (za poplatok), príslušenstvo k príprave kávy a čaju, súkromná záhrada s ležadlami a slnečníkom, výhľad na more. 
Maximálne 2 osoby na izbe, pre rodiny možné zaistiť prepojené bungalovy.

Suite (prízemné budovy na útese nad oceánom)
kúpeľňa s WC, 2 umývadlami, jacuzzi a 2 sprchami, sušič vlasov, župany, klimatizácia, plochá SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor, minibar (za poplatok ), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, room service 24 hod. Izby Suite majú ďalej súkromnú záhradu či patio so slnečníkmi a ležadlami a majú výhľad na Indický oceán. Suity majú veľké spálne a oddelené priestory slúžiace, ako obývačka. Vybavenie je z ratanu. Izby Suite s oddelenými posteľami (nie s manželskou posteľou) majú novo vo vybavení tiež SAT-TV s plochou obrazovkou a DVD v kúpeľni. Izby Suites tiež zahŕňajú stravovanie "Gourmet Package" (popis pozri stravovanie). Maximálne 2 dospelí a 1 dieťa na izbe, pre 4 osoby možno zaistiť dvojspálňovú Suite. 

Private Villa (súkromné vily na útese nad oceánom)
kúpeľňa s WC a bidetom, 2 umývadlami, jacuzzi pre 2 osoby,2 vnútorné a 2 vonkajšie sprchy, fén, župany, ďalšie oddelené WC, klimatizácia, plochá SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor, bar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, kuchynka s kompletným vybavením, room service 24 hod. Izby Private Villa sú v rezorte iba 3 a nachádzajú sa na koralovej skale nad plážou s úžasným výhľadom na Indický oceán. Každá izba Private Villa má veľkú terasu s ležadlami a tiež s vonkajším stolom umiestneným pod strieškou, kde sa dá privátne stravovať v prípade, že si to klienti želajú. Izby Private Villa tiež zahŕňajú stravovanie "Gourmet Package" (popis pozri stravovanie). 
Maximálne 2 dospelí a 1 dieťa na izbe.

Stravovanie:
polpenzia - strava formou bufetu (večere bufet v kombinácii so servírovaným menu, hotel organizuje tematické večere), za príplatok plná penzia. Balíček Gourmet Pack: možnosť čerpania večerí v A la cartereštaurácii Grillroom namiesto bufetových večerí v hlavnej hotelovej reštaurácii. Výber menu v reštaurácii Grillroom je následne bez akýchkoľvek obmedzení, balíček ale nezahŕňa nápoje.

Pláž:
piesočnatá pláž priamo pri hoteli s výskytom koralových útesov. Odporúčame obuv do vody.

Zábava a šport: zadarmo:
fitness centrum, gymnastika, 2 osvetlené tenisové kurty, animačné programy, volejbal, vodné pólo, stolný tenis, ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži; za poplatok: potápačské centrum (lekcie potápania v bazéne zadarmo), centrum vodných športov (katamarány, plachtenie, biliard, škola windsurfingu, šnorchlovanie, rybárčenie, surfovanie, požičovňa lodí s preskleným dnom), 18 jamkové golfové ihrisko Leisure lodge sa nachádza 500 m od hotela.   

https://www.leopardbeachresort.com/