TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Legoland v Nemecku - splnený sen detí aj dospelých

Destinácia: Nemecko, Bavorsko, Gunzburg
Kód zájazdu: 1066040
Cena od: 65 €
Príplatky od: 4 €
Zábava
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

14.08.2020 3 dni First Minute 65 € +4 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Vyrazte do jedného z najlepších zábavných parkov v Európe, do sveta vytvoreného z viac ako 50 miliónov kociek lega a užite si deň plný nezabudnuteľnej zábavy. Zájazd odporúčame všetkým vekovým kategóriám.

Program:
1.deň:
odchod zo Slovenska vo večerných hodinách.
2.deň :
ráno príchod do Legolandu, celodenný pobyt v zábavnom parku, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a  nadchne nielen deti, ale i dospelých.

Vstúpite do sveta, ktorý je vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega. Legoland Vám ponúkne takpovediac "svet v malom" na ploche viac ako 26 futbalových ihrísk.
Nachádzajú sa tu Benátky, Amsterdam, rôzne najznámejšie miesta a stavby Európy, všetko vybudované z farebných kociek.
Budete sa môcť povoziť na legoautách alebo sa vydáte na expedíciu lego džungľou plnou dinosaurov, ľudožravých rastlín. Nájdete tu i továreň, kde sa priamo pred Vašimi očami vyrába lego.
V podmorskom svete legolandu stretnete naozajstného žraloka, pirane a raje. Tu, vo svete fantázie, je možné čokoľvek. Deti môžu zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, veslovať na svojom prvom kanoe alebo sa lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou.

Pre tých, ktorí majú radi poriadny adrenalín, je tu množstvo horských dráh, jedna dokonca s výškou až 18 metrov! Nechýba tu ani množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Večer odchod na Slovensko.

3.deň :
príchod na Slovensko v ranných hodinách.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 7 € /osoba ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
nástupné miesta 
Nitra 8 € (garantovaný zvoz)
Sereď 8 € (garantovaný zvoz)
Trnava 8 € (garantovaný zvoz)
Bratislava 0 € (garantovaný zvoz)
Všetky nástupné miesta budú realizované.
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
povinný vstupný poplatok turistického autobusu za prejazd Nemeckom 4 € / osoba  ( rozpočítaný na počet miest v autobuse )
vstupné do Legolandu - cca 35 Eur / osoba - zabezpečuje cestovná kancelária
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Gunzburg