TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.skOTVÁRACIE HODINY

Pondelok:   09:00 - 16:30 hod.
Utorok:       09:00 - 16:30 hod.
Streda:       09:00 - 16:30 hod.
Štvrtok:      09:00 - 16:30 hod.
Piatok:       09:00 - 16:30 hod.
Sobota:     ZATVORENÉ
Nedeľa:     ZATVORENÉ

Cestovná kancelária 
Selinan s.r.o
Burianova medzierka 4 
010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 316 02 916
Tel.: 041 562 07 89
        0908 911 486
E-mail: selinan@selinan.sk

Číslo účtu: VÚB, a.s. 
IBAN: Sk 53 0200 0000 0020  1304 8432
BIC: SUBASKBX
 

 

Víkend v Innsbrucku, festival knedlíkov a Swarovského krištáľový svet

Destinácia: Rakúsko, Tirolsko
Kód zájazdu: 1059755
Cena od: 139 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

19.09.2020 2 dni First Minute 139 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Navštívte magický svet tisícov krištáľov, spoznajte Innsbruck so známou zlatou strechou, zúčastnite sa obľúbeného veselého knedlíkového festivalu a prejdite sa pôvabnou maľovanou uličkou Römerhofgasse v Kufsteine.

Program :
1.deň :
odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Prvou zastávkou bude tirolské  mestečko Wattens, kde Vás čaká magický Swarowského krištáľový svet, svet tisícov krištáľov, zrkadiel, obrazov, scénických výjavov, šperkov alebo figuriek. Magickým obrom, ktorý chrlí vodu a žiari do okolia vystúpime do štrnástich komnát zázrakov, kde začína rozprávková cesta svetom krištáľov.
Každá komnata má svoj príbeh. Swarovsky skutočne povýšil bižutériu na šperk. Tu sa o tom budete môcť presvedčiť. Čaká na Vás i ten najväčší krištáľ na svete. Milovníci šperkov si tu budú taktiež môcť nakúpiť rôzne zaujímavé kúsky za výhodnú cenu. Po návšteve hlbín krištáľov odídete do historického centra hlavného mesta mesta Tirolska – do Innsbrucku, kde bude nasledovať prehliadka starého mesta – cisársky zámok Hofburg, dvorný kostol Hofkirche, známa zlatá strecha – Goldenes Dach,...
V podvečených hodinách sa presuniete do pôvabného tirolského mestečka St. Johann in Tirol, kde sa bude konať každoročný obľúbený knedlíkový festival, kde na Vás bude čakať viac ako 26 tisíc knedlíkov a viac ako 20 druhov tejto obľúbenej pochúťky, či už slané ako napríklad syrové, špenátové, slaninové alebo sladké, napríklad marhuľové.
Zúčastniť sa tejto slávnosti je veľký zážitok, vychutnáte si pravú atmosféru Tirolska spolu s veselou hudbou. Budete môcť vidieť dokonca najdlhší knedlíkový stôl na svete, ktorý meria viac ako 300 metrov. Večer odchod na ubytovanie. Nocľah.


2.deň :
po raňajkách navštívite malebné mestečko Kufstein, ktoré si vďaka krásnemu historickému jadru vyslúžilo prezývku "perla Tirolska".
Medzi atrakcie centra, ktoré nemôžete vynechať patrí stredoveká ulička Römerhofgasse, plná domov s maľovanými fasádami, ktoré na Vás dýchnu jedinečnú atmosféru a vzhliadnete aj pevnosť týčiacu sa na skale nad mestom. Individuálny program. V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko. 

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obrdží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadku Innsbrucku
prehliadku Kufsteinu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 8 € ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
príplatok za jednolôžkovú izbu 30 € / osoba/ noc
prípadná pobytová taxa 2 € / osoba/noc ( v prípade, že si ju bude hotel účtovať, platí sa na mieste )
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň


nástupné miesta a príplatky:
Nitra 8 € (garantovaný zvoz)
Sereď 8 € (garantovaný zvoz)
Trnava 8 € (garantovaný zvoz)
Bratislava 0 €
Všetky nástupné miesta budú realizované. 
poplatok za dvojsedadlo - 80 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama )
pevnosť Kufstein 10,50 € / osoba ( po skupinovej zľave )
Swarovského krištálový svet 17 € / osoba ( po skupinovej zľave )


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.