TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Belgicko a Holandsko

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1032613
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:


1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko. Nočná jazda.


2. V ranných hodinách príchod do BRUSELU. Deväťhodinová bezpečnostná prestávka, prehliadka mesta (Atómium, Manneken Pis, námestie Grand Place, kráľovský palác, katedrála Saint Michel, ...). Popoludní odchod do Holandska, ubytovanie.


3. Návšteva kráľovského sídelného mesta HAAG. Prehliadka mesta: Parlament, Medzinárodný súdny dvor, historická časť mesta. Zastávka v mestečku DELFT, ktoré je známe predovšetkým výrobou svetoznámeho porcelánu. Hlavné námestie spolu s radnicou patria medzi najstaršie a najkrajšie v Holandsku. Pokračovanie do MADURODAMU (miniatúrne mesto, celé Holandsko na jednom mieste v mierke 1:25) a prímorského kúpeľného strediska SCHEVENINGEN. Mesto ALKMAAR, ktoré je známe usporadúvaním syrových trhov. Návšteva mestečka VOLENDAM s typickou holandskou architektúrou. Návrat na miesto ubytovania. Nocľah.


4. Návšteva dedinky „živého“ skanzenu ZAANSE SCHANS s obchodíkmi, obytnými domami, ukážkou výroby syrov a drevákov. AMSTERDAM – prehliadka historického centra mesta s námestím Dam, múzeum voskových figúr Madame Tussaud, možnosť plavby loďou po amsterdamských grachtoch, brusiareň diamantov, umelecké múzeum podľa výberu (múzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum). Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.


5. Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách. 

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.

Cena nezahŕňa:
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 10 EUR/pobyt, vstupné do navštívených objektov (jeden vstup medzi 7 až 9 EUR)
Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 59 EUR