TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hsm Calas Park

Destinácia: Španielsko, Mallorca, Cales de Mallorca
Kód zájazdu: 1031817
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hsm Calas Park

TV lekárska služba miniklub animačný program internet, WiFi detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 60 km
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Poloha:
HSM Calas Aparthotel sa nachádza v letovisku Calas de Mallorca. Je situovaný na vysoko položenom pobreží, na juhovýchode ostrova Mallorca. Neďaleké pláže: Domingos Gran a Petit (400 m) Domingos a Cala Antena (1,5 km). Očarujúce dediny Porto Cristo s jeho slávnu jaskyňou Drach je 15 km; 70 km do mesta Palma de Mallorca. Vzdialenosť od letiska PMI cca 60 km.

Ubytovanie:
Aparthotel ponúka: jedno spálňové apartmány a jedno spálňové suity (výhľad na more). Sú svetlé a čisté s bielym interiérom, oddelená obývacia izba a spálňa, dlhé závesy a prikrývky oživené pestrými farbami, funkčné svetlo, drevený nábytok postavený na chladnej dláždenej podlahe a moderné vybavenie pre vaše pohodlie; balkón (niektoré s výhľadom na more), klimatizácia, kúpeľňa, WiFi pripojenie na internet (za poplatok), SAT TV, telefón, minichladnička, 2 rozkladacie pohovky a trezor (za poplatok). K dispozícii sú aj apartmány a suity s max. 2 prístelkami.

Služby hotela:
24 hodinová recepčná služba, upratovacia služba, zmenáreň, klimatizácia, WiFi pripojenie na internet, požičovňa áut, lekárska služba k dispozícii a ďalšie štandardné služby. Bazén, slnečná terasu s lehátkami, animátorský tím dohliada na každodenné zábavné aktivity, detský bazén a ihrisko, Mini klub, zabávači a maskot dohliadajú na hry a aktivity.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: all inclusive. Raňajky; Obed; Večera, Bufet, Reštaurácia, denne. Občerstvenie, Bar (k dispozícii v reštauračnej oblasti medzi jedlami), denne. Nápoje: Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje; Studené nápoje; Víno; Liehoviny; Džúsy; Likéry; Čapované pivo; Vodka Bar, denne: 10:00-00:00. Hlavná Bufetová reštaurácia s ukážkou varenia, vegetariánske a bezlepkové menu, snack bar, bar pri bazéne, TV miestnosť a zábavy pre hostí.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!