TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

HSM Calas Park

Destinácia: Španielsko, Mallorca, Cales de Mallorca
Kód zájazdu: 1031817
Cena od: 326 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

05.10.2019 8 dní Last Minute 367 € +180 € odlet: Bratislava letecká
05.10.2019 8 dní Last Minute 326 € +180 € odlet: Viedeň letecká

HSM Calas Park

TV lekárska služba miniklub animačný program internet, WiFi detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 60 km
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Poloha:
HSM Calas Aparthotel sa nachádza v letovisku Calas de Mallorca. Je situovaný na vysoko položenom pobreží, na juhovýchode ostrova Mallorca. Neďaleké pláže: Domingos Gran a Petit (400 m) Domingos a Cala Antena (1,5 km). Očarujúce dediny Porto Cristo s jeho slávnu jaskyňou Drach je 15 km; 70 km do mesta Palma de Mallorca. Vzdialenosť od letiska PMI cca 60 km.

Ubytovanie:
Aparthotel ponúka: jedno spálňové apartmány a jedno spálňové suity (výhľad na more). Sú svetlé a čisté s bielym interiérom, oddelená obývacia izba a spálňa, dlhé závesy a prikrývky oživené pestrými farbami, funkčné svetlo, drevený nábytok postavený na chladnej dláždenej podlahe a moderné vybavenie pre vaše pohodlie; balkón (niektoré s výhľadom na more), klimatizácia, kúpeľňa, WiFi pripojenie na internet (za poplatok), SAT TV, telefón, minichladnička, 2 rozkladacie pohovky a trezor (za poplatok). K dispozícii sú aj apartmány a suity s max. 2 prístelkami.

Služby hotela:
24 hodinová recepčná služba, upratovacia služba, zmenáreň, klimatizácia, WiFi pripojenie na internet, požičovňa áut, lekárska služba k dispozícii a ďalšie štandardné služby. Bazén, slnečná terasu s lehátkami, animátorský tím dohliada na každodenné zábavné aktivity, detský bazén a ihrisko, Mini klub, zabávači a maskot dohliadajú na hry a aktivity.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: all inclusive. Raňajky; Obed; Večera, Bufet, Reštaurácia, denne. Občerstvenie, Bar (k dispozícii v reštauračnej oblasti medzi jedlami), denne. Nápoje: Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje; Studené nápoje; Víno; Liehoviny; Džúsy; Likéry; Čapované pivo; Vodka Bar, denne: 10:00-00:00. Hlavná Bufetová reštaurácia s ukážkou varenia, vegetariánske a bezlepkové menu, snack bar, bar pri bazéne, TV miestnosť a zábavy pre hostí.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!