TEL: 041 562 07 89, 0908 911 486
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Manu´

Destinácia: Taliansko, Emilia Romagna, Rimini - Rivazzura
Kód zájazdu: 1005811
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Manu´

detská postieľka TV konferenčná sála parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž trezor klimatizácia
Úvod:
Hotel Manu´ je situovaný v obľúbenom letovisku Rimini s množstvom barov, obchodíkov a reštauráciií. Je vzdialený 200 m od nádhernej, dlhej a širokej piesočnatej pláže. Do centra mesta sa dostanete krátkou prechádzkou, kde si môžete vychutnať výborné talianské špeciality. Obľúbený zábavný park Fiabilandia, ktorý poteší najmä rodiny s deťmi, nájdete len pár krokov od hotela.

Vybavenie:
24 hodinová recepcia, reštaurácia, bar, trezor, spoločenská miestnosť, bezplatné WiFi pripojenie na internet v spoločných priestoroch, konferenčná miestnosť, výťah. Za poplatok: parkovisko.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, s klimatizáciou, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a sušičom vlasov, telefón, satelitná TV, trezor a balkón alebo terasa. Za poplatok: detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s polpenziou. Raňajky sú podávané formou bufetu a večere výberom z menu.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Hotel odporúčame všetkým, ktorí chcú prežiť príjemnú dovolenku neďaleko centra živého letoviska a ocenia aj blízkosť pláže. Je vhodná nie len pre páry ale aj rodiny s deťmi. Je výborným východiskovým bodom pre spoznávanie krajiny.