TEL: 0908 911 486, 041 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 OTVÁRACIE HODINY

Pondelok:   09:00 - 16:30 hod.
Utorok:       09:00 - 16:30 hod.
Streda:       09:00 - 16:30 hod.
Štvrtok:      09:00 - 16:30 hod.
Piatok:       09:00 - 16:30 hod.
Sobota:     ZATVORENÉ
Nedeľa:     ZATVORENÉ

Cestovná kancelária 
Selinan s.r.o
Burianova medzierka 4 
010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 316 02 916
Tel.: 041 562 07 89
        0908 911 486
E-mail: selinan@selinan.sk

Číslo účtu: VÚB, a.s. 
IBAN: Sk 53 0200 0000 0020  1304 8432
BIC: SUBASKBX

 

SLOVENSKO


VYSOKÉ TATRY - HOTEL AVALANCHE ***


  
Moderne zrekonštruovaný HOTEL AVALANCHE *** sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Štôla vo Vysokých Tatrách priamo pod najvyšším tatranským vrcholom Gerlachovským štítom. Kľud turisticky málo poznamenanej horskej obce obklopenej nádhernou horskou prírodou a pritom výborné dopravné spojenie s hlavnými tatranskými turistickými centrami ponúka ideálnu možnosť na aktívny oddych a odpočinok od stresu súčasného rýchleho života.
Hotel je ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku, aktívnych športovcov, romantické pobyty vo dvojici, ale aj malé firemné akcie.

Ubytujeme Vás v moderne a pohodlne zariadených izbách s celkovou kapacitou až 50 osôb (z toho 28 pevných lôžok a 22 prísteliek). K dispozícií sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a jeden apartmán. Všetky izby sú s kúpeľňou, TV-LCD, rádiom, telefónom a pripojením na internet.
Väčšina izieb má priestranný južne orientovaný balkón so širokým výhľadom na hrebeň Nízkych alebo Vysokých Tatier.

Ubytovaným hosťom je k dispozícii:
    - reštaurácia
    - salónik (25 miest)
    - vonkajší prekrytý bazén s vyhrievanou vodou (otvorený od začiatku mája do konca septembra)
    - oddychová zóna pri bazéne
    - wellness (fínska sauna, infrasauna, hydromasážna vaňa, parná sauna, parný hydromasážny box, masáže)
    - fitness kútik

Pre malých hostí je k dispozícií:
    - detský kútik a detský kútik v reštaurácií
    - detské vonkajšie ihrisko
    - herňa so stolným fotbalom, šípkami a ďalšími spoločenskými hrami

Pre rodičov s deťmi sú bezplatne k dispozícií:
    - detské postieľky
    - detské reštauračné sedačky
    - detské menu
    - prebaľovací pult

Personál hotela Vám ochotne poradí a prípadne pomôže so zabezpečením vami požadovanej aktivity alebo s výberom výletu či trasy.

Rezervujte si svoj pobyt výhodne už dnes. Bližšie informácie v CK Selinan.


VYSOKÉ TATRY - HOTEL SLOVAN ***

 
Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica, prémium rodinný relax hotel vo Vysokých Tatrách. Ponúka pohodlné ubytovanie v izbách štandardu CLASSIC, PLUS, APARTMÁN a MEZONET. Pre ubytovanie s deťmi sú hosťom k dispozícii rodinné Family izby a ubytovanie pre deti na prístelkách i v detských postieľkach. Ako rodinný hotel ponúka bohaté vybavenie pre rodiny s deťmi. Farebný koncept prírody pozitívne prispieva k pohode pobytu celej rodiny.
Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica je v rámci projektu VSTÚPTE S DIEŤAŤOM ocenený certifikátom ako „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“, kde získal maximálny počet 5* – stupňov priateľskosti. Platnosť certifikácie na základe skutočného stavu hodnotených služieb monitoruje Únia materských centier Slovenska. Hotel SLOVAN je súčasne ocenený v rámci TOP 10 zariadení pre rodiny a deti na Slovensku.

Rezervujte si svoj pobyt výhodne už dnes. Bližšie informácie v CK Selinan.


NÍZKE TATRY - SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA HOTEL ****Príďte zažiť výnimočnú atmosféru hotela s interiérom zariadeným štýlovým nábytkom z červeného smreku a dubu.
Široká ponuka služieb, skvelá gastronómia, Demänovská dolina a čaro tatranskej prírody urobia z vášho pobytu nezabudnuteľný zážitok.
Ski & Wellness Residence Družba hotel v Jasnej je pre všetkých, ktorí pred preplnenými aquaparkmi uprednostnia bazény s pramenitou vodou a pobyt na čistom horskom vzduchu.

Rezervujte si svoj pobyt výhodne už dnes. Bližšie informácie v CK Selinan.
 

NÍZKE TATRY - HOTEL JASNÁ ***

 
Hotel Jasná sa nachádza priamo vo vrchnej časti zjazdovky Biela Púť ukrytí medzi stromami, ktoré každý rok pravidelne vysádzajú majitelia hotela. ,Vyberte si jednu z pôvabných izieb alebo veľkorysú junior suitu. Izby sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a funkčnosť. Čisté línie, jednoduché geometrické tvary sú prítomné v celom hoteli a izby nie sú výnimkou. Wellness je vybavené zabudovanou masážnou vírivkou, infra saunou a kombinovanou saunou, ktorú je možné nastaviť ako bio alebo klasickú suchú saunu. Na schladenie slúži masážna sprcha. Wellness je možné si objednať aj súkromne na presnú hodinu a môžete ho mať celé pre seba, záleží od aktuálneho vyťaženia.


Rezervujte si svoj pobyt výhodne už dnes. Bližšie informácie v CK Selinan.

 
ROZMÝŠĽATE NAD DOVOLENKOU NA SLOVENSKU?
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ
TEL.: 041 562 07 89
MOBIL: 0908 91 14 86
E-MAIL: selinan@selinan.sk