TEL: 041 562 14 78, 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

Počasie

Primorsko
zajtra:   8 °C


Cestovná kancelária 
Selinan s.r.o
Burianova medzierka 4 
010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 316 02 916

PO-PIA : 08:30 - 16:30

Číslo účtu: VÚB Žilina    2013048432/0200   
IBAN: Sk 53 0200 0000 0020  1304 8432
BIC: SUBASKBX
 

 

Hotel Dara

Destinácia: Bulharsko, Primorsko
Kód zájazdu: 638315
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Dara

TV aquapark internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Poloha:
300 m od severnej piesočnatej pláže v širšom centre Primorska, neďaleko sú detské ihriská, kolotoče a aquapark.

Popis hotela:
štvorposchodový hotel pozostávajúci z troch vedľa seba stojacich budov má recepciu, reštauráciu a bazén. Slnečníky a ležadla pri bazéne sú zadarmo, na pláži sú za poplatok. V hoteli Dara 2 a Dara 3 je výťah. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zadarmo.

Ubytovanie:
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky. K dispozícií sú aj štúdiá pre max. 5 osôb (2 prechodové izby so 4 lôžkami a s možnosťou prístelky - rozkladacie kreslo). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, SAT TV, mini chladničku, varnú kanvicu a balkón. Na poschodí sú k dispozícii žehliace dosky so žehličkami.

Stravovanie:
raňajky
formou bufetu, za príplatok bohaté večere formou servírovaného menu v reštaurácii hotela.

Šport a zábava:
reštaurácie, bary, diskotéky a zábavné podniky v centre Primorska, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.

Názor CK:
jedným z dôvodov, prečo je hotel Dara obľúbeným miestom pre dovolenku medzi našimi klientmi je aj samotné letovisko Primorsko, ktoré uprednostňuje pred ostatnými letoviskami na čiernomorskom pobreží čoraz viac Slovákov a Čechov. Toto letovisko má totiž primeranú infraštruktúru a jeho výhodou je cenová prístupnosť samotných ubytovacích zariadení, ale aj občerstvenia, ovocia, stravovania v početných reštauráciách (v mnohých aj so slovenským alebo českým jedálnym lístkom). Pláže v Primorsku patria k najkrajším v Bulharsku, atmosféra na nich je viac uvoľnená a keďže je letovisko v najjužnejšej časti krajiny, patrí k najteplejším.

Komu tento hotel odporúčame?
Hotel je vhodný pre mladých, ktorí si v Bulharsku radi užívajú aj nočný život za prijateľné ceny, aj pre rodiny v cenovo výhodných štúdiách, aj pre strednú generáciu, ktorej stačí ubytovanie s raňajkami vo výbornej cene.

Cena zahŕňa:
- 10x resp. 11x ubytovanie s raňajkami, - letenka na trase Košice - Burgas - Košice, - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.

Cena nezahŕňa:
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):   165,00 € osoba nad 12 rokov   110,00 € dieťa 2 - 12 rokov     45,00 € dieťa do 2 rokov   - pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt - komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň   alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY Varna
Celodenný autobusový výlet, prehliadka múzea, Delfinárium – nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, najmä pre deti. Orientačná cena: dospelá osoba 35,- €.

Bulharský folklórny večer
Večerný výlet do neďalekej štýlovej bulharskej dedinky, večera, neobmedzená konzumácia vína, folklórny program, tanec na žeravom uhlí, ľudová a moderná hudba do tanca. Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Istanbul
Jedno alebo dvojdňová návšteva mesta označovaného ako „Brána orientu“. Návšteva Sultánskeho paláca Topkapi, Modernej mešity, Suljemanovej mešity Agia Sophia, Hypodrom. Orientačná cena: dospelá osoba 60,- € (nutný cestovný pas).

Nesebar
Stará časť Nesebaru s prístavom sa rozkladá na polostrove, ktorý je s pevninou spojený úzkou šijou. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nesebar sa nachádza 35 km severne od Burgasu a 5 km od Slnečného pobrežia. Orientačná cena: dospelá osoba 15,- €.

Sozopol
Prehliadka malebného starobylého mestečka s typickou balkánskou architektúrou na južnom pobreží Čierneho mora ležiaceho na skalnatom polostrove, ktorý sa nachádza v najjužnejšej časti Burgaského zálivu. Orientačná cena: dospelá osoba loďou 15,- €, dospelá osoba autobusom 22,- €.

Aquapark
Celodenná alebo poldenná návšteva Aquaparku na Slnečnom pobreží alebo v Nesebare s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých. Orientačná cena: dospelá osoba 20,- €.

Morský piknik
Romantická plavba na lodi Nija pozdĺž pobrežia. Počas plavby bohatý obed s ochutnávkou bulharských vín, rybačka a samozrejme aj plávanie. Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €. Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.

Dostupné výlety