TEL: 041 562 14 78, 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

 

Hotel Green Garden

Hotel Green Garden - letecký zájazd - Taliansko, Kalábria Hotel Green Garden - jedáleň - letecký zájazd - Taliansko, Kalábria Hotel Green Garden - izba - letecký zájazd - Taliansko, Kalábria Hotel Green Garden - pláž - letecký zájazd - Taliansko, Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria Hotel Green Garden - letecký zájzd - Taliansko Kalábria
Destinácia: Taliansko, Kalábria, Briatico
Kód zájazdu: 623225
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Green Garden

TV animačný program plážový servis chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:

Rozľahlý komplex sa nachádza na Tyrrhenskom pobreží, v prekrásnom zálive v blízkosti mestečka Briatico. Je obklopený nádhernou stredomorskou zeleňou s rôznymi druhmi paliem.


Poloha:
komplex sa nachádza 100 metrov od súkromnej pláže.

Ubytovanie:
je možné pri leteckej doprave v pavilónoch v hotelových izbách na prízemí a na 1. poschodí alebo individuálnou dopravou v apartmánoch kategórie 3 *, ktoré sú v prízemných vilkách s vlastným vchodom a terasou. Od pláže ich delí pobrežná komunikácia. V komplexe sa nachádza bazén, bar, reštaurácia s výhľadom na more, recepcia, parkovisko, tenisový kurt, diskotéka, detský klub. V amfiteátri sa konajú animačné programy v talianskom jazyku. Wi-Fi pripojenie na recepcii je za poplatok.

Izby:
Hotelové izby (letecké zájazdy): dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek majú sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu, trezor, minichladničku, sušič na vlasy, terasu alebo balkón.

Stravovanie:
hotelová časť - all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas obeda a večere voda, červené a biele víno, čapované pivo, nealkoholické čapované nápoje. Bar na pláži k dispozícii v čase od 9:30 do 18:30 hod. (len nealko nápoje) a centrálny bar od 9:30 do 22:00 hod. (káva, čaj, nealkoholické čapované nápoje, čapované pivo, červené a biele víno, prosecco, ľadové drte, ľahké občerstvenie). Alkoholické nápoje len v centrálnom bare - Limoncello, Amaro Kroton, Vermouth Bianco a Rosso, alkoholický a nealkoholický Green Garden.

Pláž:

z jemného piesku a malých kamienkov s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene, bar na pláži.


Doprava:

letecká doprava


V cene je zahrnuté:

7, 10, resp. 11 x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava - Lamezia Terme - Bratislava, alebo Košice - Lamezia Terme .- Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).


V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 180,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR, miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň.


Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

KALÁBRIA

Na konci zálivu Polikastro aúpätí Apeninského horského pásma sa nachádza pobrežie slnečnej Kalábrie. Medzi zeleňou prírodného parku Pollino a mod - rými vodami Tyrrhenského mora sa tiahnu nádherné brehy Kalábrie. Množstvo viníc, citrusové háje a prekrásne pláže s priezračnou morskou vodou vytvárajú z tejto oblasti jedno znajhostinnejších miest na talianskom pobreží. Oblasť sa vyznačuje teplým podnebím už od apríla, pričom ešte v októbri je stále príjemne teplo. Kalábriu si zamilujú všetci, ktorí majú radi prekrásnu prírodu, život plný tradícií a usmievavých a pohostinných ľudí. Pobyty s leteckou dopravou sú realizované s odletom z Bratislavy a Košíc do Lamezia Therme. Let trvá približne 2 hodiny. BRIATICO Letovisko Briatico leží na pobreží nazývanom Costa degli Dei, v lokalite Capo Vaticano. Až doteraz sa dochovali dve z piatich veží stredovekého hradu na pobreží. V mestečku Briatico sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní. ZBriatica nie je ďaleko ani do historického mestečká Pizzo, obľúbe - nej Tropey, alebo do mestečka Zambrone. Transfer z letiska trvá približne 1hod. 30 min.


Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované tu - ristami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov vjužnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.