TEL: 041 562 14 78, 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

Počasie

Lombardia (Miláno)
dnes:   21 °C


Cestovná kancelária 
Selinan s.r.o
Burianova medzierka 4 
010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 316 02 916

PO-PIA : 08:30 - 16:30

Číslo účtu: VÚB Žilina    2013048432/0200   
IBAN: Sk 53 0200 0000 0020  1304 8432
BIC: SUBASKBX
 

 

Miláno - mesto módy

Destinácia: Taliansko, Lombardia (Miláno), Miláno
Kód zájazdu: 621651
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Nákupy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:

 

1. deň:
Odchod z Bratislavy do Viedne, odlet do Milána, transfer do hotela, ubytovanie. Prvý kontakt s „Mekkou módy“ získame pri večernej prechádzke rozsvieteným mestom.

2. deň:
Raňajky. Dnes spoznáme najdôležitejšie milánske pamiatky - impozantnú Katedrálu na Piazza Duomo , ktorej strecha ponúka možnosť pokochať sa pohľadom na mesto z vtáčej perspektívy, známu Galériu Viktora Emanuela , kráľovský palác, Palazzo dei Giureconsulti, Palazzo della Regione, mestskú radnicu, či najväčšie a najslávnejšie divadlo La Scala , ktoré bolo založené z vôle vládkyne Márie Terézie, následne po zbúraní vojvodského divadla v roku 1776. Súčasťou budovy je i Divadelné múzeum malieb, sôch a kostýmov, viažúcich sa k histórii divadla. Milovníci umenia budú môcť navštíviť obrazáreň Pinacoteca di Brera a skutoční fajnšmekri si pri návšteve Milána určite nenechajú ujsť návštevu kostola Santa Maria delle Grazie , kde možno obdivovať fresku s názvom Posledná večera od svetoznámeho umelca Leonarda da Vinci (fakultatívne), pochádzajúcu z konca 15. storočia. Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Dnešný deň zasvätíme nakupovaniu . Z výkladov na nás budú číhať zvučné značky ako Prada, Cavalli, Giorgio Armani, Versace, Dolce & Gabbana, Exté, Ferragamo, Gucci, Missoni, Prada, Trussardi, Valentino, Vuitton a ďalšie. Sprievodca nás zavedie na najvýhodnejšie a najvychytenejšie miesta na nakupovanie - Quadrilateral, Via Sant´ Andrea, Via Monzani. Po výdatných a dúfajme aj úspešných nákupoch zostane čas na výbornú taliansku kávu. Transfer na letisko, odlet do Viedne a následne transfer do Bratislavy.

 

Ubytovanie:
2x v hoteli 3*

Stravovanie:
2x rozšírené raňajky

Doprava:
Letecky

Cena zahŕňa:
Leteckú dopravu Viedeň - Miláno - Viedeň, transfer Bratislava - Viedeň - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, 2x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa:
Prepravu počas pobytu v Miláne, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Povinné príplatky:
Servisné poplatky 190 EUR.

Ostatné príplatky:
Za 1/1 izbu 56 EUR, za prehliadku fresky Posledná večera 14 EUR (nutné objednať si pri kúpe zájazdu).

Upozornenie:
Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená.

Miláno