TEL: 041 562 14 78, 562 07 89
E-MAIL: selinan@selinan.sk

Počasie

Monako
zajtra:   13 °C
Francúzsko
včera:   7 °C


Cestovná kancelária 
Selinan s.r.o
Burianova medzierka 4 
010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 316 02 916

PO-PIA : 08:30 - 16:30

Číslo účtu: VÚB Žilina    2013048432/0200   
IBAN: Sk 53 0200 0000 0020  1304 8432
BIC: SUBASKBX
 

 

Silvester na Azúrovom pobreží

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 443457
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Zábava

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program zájazdu:


1. deň

odchod zo Slovenska v poobedných hodinách, nočná jazda cez Rakúsko a Taliansko.


2. deň

ráno príchod do mesta Cannes, mesta filmových nadšencov a hereckých celebrít. Hlavne počas filmového festivalu sa tu stretnú tie najslávnejšie celebrity filmového sveta , či práve vychádzajúce filmové hviezdy. Pešia prehliadka mesta: hrad, festivalový palác, uličky starého mesta s reštauráciami a kaviarničkami, prechádzka po rušnej triede La Croissette. Vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli a nocľah.


3. deň

raňajky, presun do St. Tropez, ktoré je jedno z najznámejších letovísk na Azúrovom pobreží. O slávu tohto mesta sa zaslúžila známa herečka Brigitte Bardot filmom „A Boh stvoril ženu“ a legendárny Luis de Funes. Nasleduje návšteva mestečka Port Grimaud, ktoré je nazývané francúzskymi Benátkami pretože väčšinu ulíc tvoria vodné kanály. Presun do Antibes, mesta plného umenia, ktoré sa spája s tvorbou slávneho Pabla Picassa. Mesto leží medzi dvoma zátokami, kde pobrežie stráži stará pevnosť zo 17. storočia a prekrásny jachtársky prístav. V podvečer presun do hotela, nocľah.


4. deň

raňajky, presun do Grasse, ktoré sa považuje za hlavné mesto výroby parfumov. Mesto, ktoré je domovom ruží, levandule a jazmínu, ktoré je od 16. storočia svetovým centrom kozmetiky. Krátka prechádzka historickým centrom s katedrálou. Návšteva „voňavkárskej kuchyne“ s medzinárodným múzeom parfumov v ktorom nájdeme rôzne prístroje, flakóny, objasníme si techniku výroby parfumov. Mestečko je čarokrásne vyzdobené počas vianočného adventu. Podľa časových možností zástavka nad Monacom v malej horskej dedinke Eze s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Príchod do Monaca, prehliadka Silvestrovského Monackého kniežatstva, v ktorom žije rod Grimaldiovcov, ktorý je najstarším vládnucim rodom na svete. Prehliadka katedrály, radnica, Oceánografické múzeum, Kniežací paláca, presun pešou prechádzkou do Monte Carla kde si pozrieme najslávnejšie európske kasíno v ktorom si môžete aj počas Silvestrovského večera vsadiť na ruletu. Pre priaznivcov Formule F1 bude isto zaujímavá pešia prehliadka okolo trate formule F1. Osobné voľno na večerné posedenie a privítanie Nového roka na námestiach Monackého kniežatstva. Možnosť skvelého občerstvenia v prístavnej časti Monackého kniežatstva, kde je široký výber stánkov s lahôdkami. O polnoci privítanie Nového roka s obrovským ohňostrojom a ruským kolesom. Novoročná zábava v uliciach Monaca. Odchod z Monaca cca 01,30 - 02,00 hod. na hotelové ubytovanie, nocľah.


5. deň

raňajky, presun do mesta Nice, najväčšieho mesta na Azúrovom pobreží s najznámejšou Anglickou promenádou, ktorá je prezývaná - Zátokou anjelov. Prehliadka starého mesta s typickými úzkymi uličkami, ktoré sa od 18. storočia zmenili len minimálne (Námestie Massena, Opera, katedrála Sv. Reparáty, hradná pevnosť s parkom, vodopádom a vežou Tour Bellanda, soľný trh, starý prístav a iné). Popoludní návšteva vianočných trhov v cente Nice, kde môžete ochutnať vznikajúce ovocie, syry, nakúpiť si skvelé provensálske bylinky, marseillske mydielka, suveníry a môžete ochutnať miestne kulinárske špeciality, ktoré zanechajú vo Vás nezabudnuteľný zážitok. Vo večerných hodinách tranzit späť na Slovensko.


6. deň

príchod na Slovensko v poobedňajších hodinách.


V cene je zahrnuté:

- doprava luxusným autobusom

- 3 x ubytovanie v hoteli s raňajkami v dvoj- alebo trojlôžkovej izbe

- návšteva a prehliadky miest podľa programu bez vstupov

- sprievodca zájazdu


V cene nie je zahrnuté:

- príplatok za jednoposteľovú izbu 105 EUR

- komplexné poistenie (možnosť poistiť sa cez CK)

- vstupy cca 50 EUR

- miestenka 7 €

- miestna pobytová taxa cca 2 EUR/os./noc.